حمایت دولت و مجلس از جهش کیفیت خودروسازان

0
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اجرای طرح جهش کیفیت موتور و گیربکس توسط ایران خودرو قطعا قانون گذار و دستگاه های اجرایی را به سمت حمایت بیشتر از خودروسازان سوق خواهد داد.

به گزارش نبض صنعت، محمد سرگزی اظهار داشت: با نگاهی که مجلس به حمایت از تولید داخل و در نتیجه تولید ثروت و اشتغال زایی برای مردم دارد قطعا جهش کیفیت در حوزه موتور و گیربکس و در ذیل آن ارتقای کیفیت خودرو توسط گروه صنعتی ایران خودرو اقدام مبارکی است چراکه در مقام عمل می تواند امیدواری و حمایت مردم از صنعت خودرو و تولیدات داخل را افزایش دهد.

وی با بیان اینکه با اطمینان مردم از کیفیت خودروهای داخلی سیاست هایی در قالب قانون و اجرا در راستای حمایت از خودروسازان قابل پیش بینی است، افزود: قطعا به نتیجه رسیدن طرح هایی نظیر جهش کیفیت در ایران خودرو قانون گذار و دستگاه های اجرایی را به سمت حمایت بیشتر از خودروسازان سوق خواهد داد. البته تا کنون حمایت های زیادی از خودروسازان شده اما نتیجه این حمایت ها متناسب با انتظارات مردم و حاکمیت نبوده است.

نماینده مردم زابل و زهک در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با همت مجموعه ایران خودرو و اجرای این سیاست امید مردم و حرکت به سمت استفاده از خودروهای داخلی افزایش پیدا کند.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید