جدیدترین وضعیت خروج تولیدکنندگان کفش از تهران

0
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان کفش‌های دست دوز تهران گفت: در حال حاضر بیش از ۷۰ تولیدکننده کفش در شهرک صنعتی قرچک مستقر هستند، اما مشکلاتی به ویژه در زمینه حمل و نقل در این شهرک وجود دارد که شرایط را برای انتقال سخت کرده است.

به گزارش نبض صنعت، رسول شجری درباره استقرار اصناف تولیدی کفش در شهرک‌های صنعتی، گفت: بخشی از زمین‌ها در شهرک صنعتی قرچک به صنعت کفش اختصاص داده شده و در حال حاضر بیش از ۷۰ تولید کننده کفش در این شهرک مستقر هستند.

وی با بیان اینکه به جز کفش هفت صنف دیگر نیز در این شهرک صنعتی فعالیت می‌کنند، تصریح کرد: اما در حال حاضر شرایط برای انتقال صنوف به طور کامل به شهرک‌های صنعتی فراهم نیست.

به گفته رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان کفش‌های دست دوز تهران، مشکل اصلی حوزه حمل و نقل است. البته تفاهماتی با تاکسیرانی انجام شده است به طور کلی با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، این تغییر زحماتی دارد که باید تحمل کنیم تا به مرحله دلخواه برسیم.

دی ماه سال گذشته، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان کفش‌های دست دوز تهران از پلمب حدود ۱۰۰ واحد صنفی تولیدی در منطقه سپهسالار خبر داده و گفته بود که طبق قانون واحدهای صنفی تولیدی به دلیل ترافیک باید از منطقه سپهسالار خارج شوند، اما در شهرک صنعتی فقط زمین خالی در اختیار واحدها قرار می‌گیرد و امکان انتقال سریع آن‌ها در این شرایط سخت اقتصادی وجود ندارد.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید