عرضه گوشت با نرخ مصوب جدید

0
مدیر کل نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: قیمت گوشت وارداتی و داخلی زیر ۳۰۰ هزار تومان و در حدود ۲۸۰ هزار تومان خواهد بود. در حالی که قبلا با نرخ ۳۴۰ هزار تومان هم در سازمان میادین قیمت‌گذاری شده بود.

به گزارش نبض صنعت، مسعود امراللهی با اشاره به کاهش قیمت گوشت طی روزهای آینده اظهار داشت: از امروز پیرو ماموریتی که وزیر جهاد کشاورزی به شرکت پشتیبانی امور دام نسبت به ورود به بازار برای تامین گوشت گرم گوسفندی و گوساله داده است، گوشت گرم گوساله وارد بازار میادین تهران و صنوف منتخب شد و این مسیر ادامه دارد تا قیمت گوشت را به تعادل نسبی خود برسانیم و هم اینکه مردم در آستانه سال نو و ماه رمضان خرید آرامی را داشته باشند.

وی افزود: قیمت لاشه گوشت گوساله از 220 هزار تومان به 208 هزار تومان در سازمان میادین و صنوف منتخب تقلیل پیدا کرد، روی گوشت گوسفندی هم یک تا روز آینده در سازمان میادین کاهش قیمت اعمال می‌شود.

مدیر کل نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: ان‌شاالله قیمت گوشت وارداتی و داخلی زیر 300 هزار تومان و در حدود 280 خواهد بود در حالی که قبلا با نرخ 340 هزار تومان هم در سازمان میادین قیمت‌گذاری شده بود.

وی بیان داشت: در میدان پیروزی تهران یک محموله گوشت گرم وارداتی گوسفندی به میزان حدود 18 تن عرضه شده است که تا دو روز آینده با قیمت جدید توزیع می‌شود، این قیمت امکان دارد روز به روز و به فراخور بازار تقلیل پیدا کند.

امراللهی تاکید کرد: با ورود و ماموریتی که شرکت پشتیبانی نسبت به تامین دام سبک و سنگین دارد امیدواریم که مکررا قیمت‌ها رو به کاهش باشد.

وی یادآور شد: اولین پارت را به تهران و البرز تخصیص دادیم و سعی ما این است تا پایان هفته محموله‌ها وارد کشور شود تا به دیگر استان‌ها هم تزریق کنیم.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید