صفر تا صد کادیلاک XT۵ سال ۲۰۲۲

0

کادیلاک به تازگی پکیج ترمز برمبو را به روی مدل XT۵ ارائه کرده و گفته است که این ترمز‌ها یرای نسخه‌های اسپرت این مدل ارائه می‌شود.

به گزارش نبض صنعت، کابین مجهز این خودرو هنگام حرکت آرام است و فضای زیادی برای چهار بزرگسال و چمدان‌هایشان وجود دارد. یک موتور توربوشارژ چهار سیلندر استاندارد و یک موتور V-۶ اختیاری در آن در دسترس است.  تریم اسپرت XT۵ اکنون با ترمز‌های برمبو با کالیپر‌های قرمز رنگ برای سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود و طراحی چرخ‌های ۲۰ اینچی جدید نیز در دسترس است؛ در غیر این صورت، XT۵ بدون هیچ تغییر قابل توجه دیگری وارد سال مدل جدید می‌شود.

مدل ​​Premium Luxury، نسخه ای لوکس از این خودرو است که با ویژگی‌های استاندارد مانند تودوزی چرمی، فرمان گرم شونده، شارژ بی سیم و غیره ارائه می شود.

چهار سیلندر توربوشارژ استاندارد، ۲۳۷ اسب بخار قدرت دارد و V-۶ اختیاری گشتاور ۳۱۰ پوند فوتی را تولید می‌کند. با هر یک از این موتورها، با رقبای عملکرد محور مانند پورشه ماکان S که ۳۴۰ اسب بخار قدرت تولید می کند، قابل مقایسه نیست.

کادیلاک XT5 2022

این خودرو در تمام شرایط رانندگی به خوبی عمل می کند و به راننده اطمینان خاطر می دهد که مشکلی پیش نخواهد آمد.  فرمان دقیق است، اما فاقد هرگونه بازخورد است؛ فضای مسافری قابل قبول است و همان امکانات لوکسی را دارد که یک کادیلاک مدرن دارد.

کادیلاک XT5 2022

مواد به کار رفته در کابین XT۵ ، مجلل به نظر می‌رسند، اما وقتی به طور کلی در نظر گرفته شوند، نتیجه طراحی بدون تمرکز به نظر می‌رسد. چیدمان داخلی خوب است و موقعیت رانندگی مطلوب است و برای مدل ۲۰۲۰، مواد داخلی بهتر، ارگونومی بهبود یافته و ویژگی‌های ارتقا یافته‌ای مانند پشت آمپری دیجیتال جدید یافت می شود.

کادیلاک XT5 2022

حتی کراس اوور‌های لوکس نیز باید کاربردی باشند و XT۵ در این رده عالی است. فضای بار بالاتر از حد متوسط، سطل‌هایی برای قرار دادن اقلام کوچک‌تر و صندلی عقب که به راحتی جمع می‌شود که این  اجازه را می‌دهد تا به راحتی از لاینر لوکس به مکانی برای استراحت  تبدیل شود.

کادیلاک XT5 2022

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید