پنل تخصصی آموزش، ارتقای علمی و مدیریت دانش برگزار شد

0
در دومین روز از چهارمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنایع فلزات غیرآهنی ایران و فناوری‌های وابسته با نگاه به تولید بازار، پنل تخصصی آموزش، ارتقای علمی و مدیریت دانش با حضور اساتید و چهره‌های برتر دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش نبض صنعت به نقل از مس پرس، در دومین روز از چهارمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنایع فلزات غیر آهنی ایران و فناوری های وابسته با نگاه به تولید بازار، پنل تخصصی آموزش، ارتقای علمی و مدیریت دانش با حضور اساتید برتر دانشگاهی و کارشناسان برتر حوزه آموزش برگزار شد.

در این پنل تخصصی که با محوریت نقش آموزش در توسعه درون‌زا برگزار شد هومن دوستی مشاور امور آموزش مجتمع مس سرچشمه و عضو هیئت علمی دانشگاه علم و فرهنگ، کوروش فتحی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی، سعید فتحی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و پریا پارسایی کارشناس امور آموزش شرکت مس سرچشمه به سخنرانی پرداختند.

در این پنل تخصصی راهکارهای لازم در جهت بهبود فضای کسب و کار برای نیروهای انسانی و نحوه افزایش فرآیند یادگیری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و کارشناسان نکات مدنظر در این راستا را برای شرکت‌کنندگان در این پنل تشریح کردند.

گفتنی است چهارمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنایع فلزات غیر آهنی ایران و فناوری های وابسته با نگاه به تولید بازار از روز گذشته کار خود را در هتل المپیک تهران آغاز کرده است و تا روز چهارشنبه به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید