امداد نوروزي سايپا از 25 اسفند برگزار می شود/تجهیز 1200 گروه امدادی

0
امداد خودروی سایپا
امداد خودروی سایپا
طرح امداد نوروزي سايپا از 25 اسفند امسال تا 14 فروردين سال آینده برگزار می شود.

به گزارش نبض صنعت، سيد محمدرضا موسوي مديرعامل سازمان خدمات پس از فروش سايپا در این مورد گفت: طرح خدمات و امداد نوروزي گروه سايپا با رعايت كامل دستورالعمل‌هاي بهداشتي به مدت 19 روز اجرا خواهد شد و  بالغ بر 1200 نمايندگي مجاز سايپا و ناوگان امدادي و عامليت تعميراتي و پايگاه هاي ثابت در سراسر كشور به ارائه خدمات تعميرگاهي به هموطنان خواهند پرداخت.

وی با بيان اينكه شبكه خدمات پس از فروش با تمام توان بهترين خدمات را در كوتاه‌ترين زمان ممكن به مسافران نوروزي ارائه مي كند، افزود: همه خودروهاي توليدي گروه خودروسازي سايپا در تمام شهرهاي كشور در طول ايام تعطيلات نوروزي تحت پوشش خدمات درون تعميرگاهي قرار مي گيرند.

مديرعامل سازمان خدمات پس از فروش سايپا يادآور شد: در طرح امداد نوروزي، عملكرد كليه واحدهاي امدادي از طريق سامانه‌هاي هوشمند و بازديدهاي ميداني مستمر و ساير ابزارهاي كنترلي تحت نظارت قرار مي‌گيرد.

وی با اشاره به ارسال کلیه قطعات مورد نیاز به نمایندگی‌های سایپا در راستای اجرای طرح امداد نوروزی، گفت: با توجه به پيش بيني حجم سفرهاي نوروزي و با در نظر گرفتن دستورات ستاد ملي مبارزه با بيماري كرونا، نمايندگي‌هاي منتخب سايپا آماده خدمت‌رساني به مشتريان هستند.

موسوي يادآور شد: مركز تماس شركت امداد خودرو سايپا به شماره‌ 096550 به صورت 24 ساعته آماده پاسخگويي به مشتريان است.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید