طرح خدمات و امداد نوروزی سایپا آغاز شد

0
امداد نوروزی سایپا
طرح خدمات و امداد نوروزی گروه خودروسازی سایپا از امروز آغاز شد و تا ۱۴ فروردین سال آینده به مسافران نوروزی خدمات مورد نیاز ارایه می شود.

به گزارش نبض صنعت، در طرح امداد نوروزي گروه خودروسازي سايپا بيش از هزار و 700 مركز خدماتي حوزه خدمات پس از فروش سايپا آمادگي كامل دارند تا به مسافران نوروزي خدمت ارايه كنند. همچنين بيش از 5 هزار نفر از پرسنل شبكه خدمات پس از فروش آماده خدمت رساني به مشتريان گروه سايپا و ساير خودروها هستند.

در این طرح بيش از 940 نمايندگي، واحد سيار و ثابت امدادي به صورت كشيك به مسافران نوروزي خدمت ارايه مي كنند تا مسافران با خيال راحت در جاده و خيابان های كشور تردد كنند. بدين جهت متقاضيان دريافت خدمت، مي توانند با شماره تلفن 096550 كه به صورت شبانه روزي فعال است، تماس بگيرند.

گروه خودروسازي سايپا در راستاي رفاه حال مردم و مسافران در ايام نوروز ارايه خدمات در محل هم دارد، براي دريافت اين خدمت شماره تلفن 84444 فعال است.

بر اساس اين گزارش، در طرح خدمات و امداد نوروزی سایپا تعداد شبكه نمايندگي ها مجاز 563 واحد، تعداد ناوگان امدادي 520 واحد، تعداد عاملان فروش قطعه 439 واحد و تعداد عاملين تعميراتي 200 واحد است.

علیمردان عظیمی، رئیس هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا درباره اجرای طرح خدمات و امداد نوروزی سایپا گفت: ضرورت دارد كه ارائه خدمات در طرح نوروزی صحيح و به‌موقع انجام شود؛ در این راستا قطعات و تجهیزات پرمصرف باید در همه واحدهای سیار و ثابت موجود باشد تا مردم هيچ مشكلي پيدا نكنند.

وی نظارت واحدهای بازرسی و حراست بر نرخ ارائه خدمات به خودروهای گروه سایپا و غیره سایپا در این طرح را خواستار شد و تاکید کرد: قیمت ها باید مورد نظارت باشد تا حتی یک ریال بیش از مقدار مصوب نباشد حتی در ارتباط با خودروهایی که در مجموعه سایپا نیست، خدمات در طرح نوروزی باید صادقانه بوده و از روی رفع تکلیف نباشد.

عظیمی با اشاره به اينكه شماره تلفن ۰۹۶۵۵۰ به صورت شبانه‌روزی برای طرح شکایات مشتریان در نظر گرفته شده و با خاطیان برخورد خواهد شد، گفت: در ارايه خدمات به مردم هيچ قصوري پذيرفتني نيست.

سید محمد موسوی، مدیر عامل سایپا یدک نيز اظهار داشت: با توجه به واکسیناسیون سراسري صورت گرفته انتظار می رود براي نوروز 1401 حجم سفرهای نوروزی ۳۰ درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته باشد، به همين جهت مجموعه سایپا یدک و امداد خودرو تعداد اکیپ‌های خود را نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش داده و 520 واحد امدادی در جاده ها به صورت شبانه‌روزی فعالیت خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: در مراکز استان‌ها، امدادگران سایپا در حداکثر بازه زمانی ۲۰ دقیقه‌ای خود را به مشتریان و متقاضیان خدمات خواهند رساند.

در حاشیه این مراسم طرحی در راستای منویات مقام معظم رهبری، ریاست جمهوری و احترام به حقوق‌ مشتریان به نام طرح توسعه خودروهای جایگزین آغاز شد. این طرح به این منظور است که مشتریانی که خودروهای آنها براي تعمیر در نمایندگی است، به صورت موقت و در ايام نوروز خودرو تحویل بگيرند.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید