فروش 72 هزار میلیارد ریالی مس در فروردین

0
مدیرعامل شرکت ملی مس
مدیرعامل شرکت ملی مس
مدیرعامل شرکت مس گفت: میزان فروش داخلی (بورس کالا) و خارجی این شرکت تا پایان فروردین‌ امسال 72 هزار و 888 میلیارد ریال بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با رشد 212 درصدی همراه بوده است.

به گزارش نبض صنعت به نقل از مس پرس، علی رستمی اظهار داشت: تناژ صادرات کاتد شرکت در فروردین ماه سال گذشته 2286 تن بوده که با همت پرسنل حوزه فروش و بازاریابی تناژ فروش به 7774 تن رسید که نشان دهنده جهش 240 درصدی است.

وی تصریح کرد: ارزش فروش خارجی محصولات شرکت مس در فروردین‌ماه سال گذشته 21 میلیون دلار بود و این در حالی است که در پایان نخستین ماه سال جاری ارزش این فروش به 79 میلیون دلار رسیده که حکایت از رشد 275 درصدی دارد.

مدیرعامل شرکت مس اظهار داشت: در فروردین ماه سال جاری در راستای سیاست‌های دولت اقدام به عرضه بالای محصولات از جمله فروش 13560 تنی کاتد در بورس کالا شدیم در حالی که در مدت مشابه سال گذشته این تناژ 6160 تن بود که نشان دهنده رشد 120 درصدی در میزان تناژ عرضه و فروش کاتد در بورس کالا است.

رستمی با اشاره به اینکه شرکت مس در حال حاضر عمده‌ترین تأمین کننده اسیدسولفوریک کشور برای صنایع پایین دستی است، افزود: فروش اسیدسولفوریک در فروردین‌ماه سال جاری 92647 تن بوده که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل (52167 تن) با رشد 78درصدی روبرو بوده است.

رشد فروش مس

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید