دلیل بازداشت سرپرست پارس خودرو

0
طی روزهای اخیر خبر‌هایی مبنی بر بازداشت علیرضا زاهدیان، سرپرست تازه منصوب شده در پارس خودرو در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها منتشر شد که سایپا در این خصوص توضیح داده است.

به گزارش نبض صنعت به نقل از سایپا، نخست آنکه اتهامات وارد شده به سرپرست تازه منصوب شده در پارس خودرو، مربوط به تصدی او در شرکت فولاد نیریز بوده و هیچگونه ارتباطی با پارس خودرو و سرپرستی تنها چند روزه او در این شرکت ندارد.

با توجه به محیط کارگری حدود ۷ هزار نفری شرکت پارس خودرو، قاعدتا تا تایید خبر دستگیری سرپرست پارس خودرو باید از بروز شایعات و تایید غیر رسمی اخبار جلوگیری می‌شد تا از اختلال در روند تولید و تحویل خودرو جلوگیری شود.

دوم اینکه طبق روال معمول در شرکت‌های خودروسازی، سرپرست پارس خودرو که حدود ۲ ماه به عنوان قائم مقام مدیرعامل در شرکت پارس خودرو حضور داشت، بعد از برکناری مدیرعامل در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ماه امسال و تنها در همین ۱۰ روز اخیر به عنوان سرپرست معرفی شده بود تا پس از طی کردن مراحل مربوط به استعلامات و تایید نهایی مراجع ذی ربط به عنوان مدیرعامل منصوب شود که قاعدتا در صورت تایید نشدن صلاحیت، مانند برخی از مدیران دیگر بلافاصله دوره سرپرستی او تمام و نفر دیگری جایگزین شود.

گفتنی است؛ هنوز اطلاعات بیشتری در اختیار گروه خودروسازی سایپا و شرکت پارس خودرو نیست و بیان جزییات پرونده و دلایل بازداشت و … در صورت صلاحدید توسط نهاد‌های ذی ربط رسانه‌ای خواهد شد.

حکم سرپرستی زاهدیان توسط معصوم نجفیان، عضو هیأت مدیره و قائم مقام مدیر عامل سایپا در امور شركتهای گروه خودروسازی به وی ابلاغ شده بود.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید