ذوب آهن اصفهان و دانشگاه ها ارتباط هدفمندی با هم دارند

0
بازدید سخنگوی دولت از غرفه ذوب آهن اصفهان
سخنگوی دولت و هیأت همراه از غرفه ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه و رویداد ملی عصرامید (گام دوم انقلاب) دانشگاه آزاد اسلامی بازدید کرد.

به گزارش نبض صنعت، علی بهادری جهرمی در این بازدید اظهار داشت: ارتباط صنایع بزرگ و دانشگاه باعث به ثمر نشستن ایده های دانش محور می شود ضمن این که از این رهگذر بسیاری از فن آوری های مورد نیاز کشور نیز تامین خواهد شد.

وی از حمایت های جدی دولت برای تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری خبر داد و افزود: دولت تقویت و توسعه مراکز دانش بنیان را عامل اصلی پیشرفت کشور می داند و در این راه برنامه های جامعی تدوین شده و در تمام دستگاه دولتی اجرا می شود.

سخنگوی دولت با بیان اینکه صنایع بزرگی چون ذوب آهن اصفهان در حقیقت به عنوان یک دانشگاه فنی معتبر، شناخته می شوند، تأکید کرد: دانشگاه ها باید از تجربه فنی، مهندسی و تکنولوژیکی صنایع بزرگ استفاده کنند و صنایع نیز با ارتباط با دانشگاه ها باید دانش و داشته های خود را به روز نگه دارند.

وی تولید ریل و مقاطع گوناگون فولادی در ذوب آهن اصفهان را پیامد دانش به روز و تلاش خلاقانه کارکنان این مجتمع بزرگ دانست و گفت: ذوب آهن اصفهان و دانشگاه ها و مراکز دانش با ارتباط هدفمند و بسیار خوبی که با هم دارند بی گمان در آینده بومی سازی بیشتر و تولید محصولات متنوع تر را در این شرکت شاهد خواهیم بود ضمن اینکه دانشجویان این مراکز نیز در تعامل با ذوب آهن اصفهان، آموخته های علمی خود را مطابق نیازهای صنایع و بازار، کاربردی خواهند کرد.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید