جایزه ویژه برای نامگذاری خودروی جدید کرمان موتور

0
شرکت کرمان موتور با انتشار فراخوانی اعلام کرد که برای نامگذاری خودرو جدید خود مسابقه برگزار می کند.

به گزارش نبض صنعت، شرکت کرمان موتور در شهریور 1401 و در نمایشگاه تحول خودرو از پلتفرم اختصاصی خود به نام PS1 رونمایی کرد. ارائه پلتفرم PS1 کرمان موتور توسط یک خودرو ساز خصوصی از این جهت حائز اهمیت است که برای نخستین بار در کشور اجرایی شده و به عبارتی دیگر اولین بار است که خودرویی بومی از یک خودروساز خصوصی قرار است روانه بازار شود.

در همین راستا سامان فیروزی مدیر عامل شرکت کرمان موتور اعلام کرد: نامگذاری اولین خودروی این پلتفرم توسط مردم انجام می شود و علاقمندان می توانند از اول آبان با مراجعه به سایت کرمان موتور در فرایند نامگذاری این خودرو شرکت کرده و جایزه بگیرند.

بر اساس این گزارش امکان ثبت سه نام که دارای مفهوم و ترجیحا ریشه در تاریخ، فرهنگ و اکو سیستم ایران به ویژه جنوب شرق کشور و استان کرمان را دارد، هم اکنون در سایت کرمان موتور فراهم است.

پس از درج اسامی و دلیل انتخاب، شماره رهگیری به فرد ثبت کننده تعلق می گیــرد و در نهایت به نام برگزیده یک دستگاه خودرو تعلق خواهد گرفت.

علاقمندان می توانند برای ثبت نام به سایت کرمان موتور به آدرس kermanmotor.com مراجعه کرده و در بخش مسابقه اسامی پیشنهادی را ثبت کنند.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید