آغاز ثبت نام ویلا و آپارتمان با تسهیلات ۷۰۰ میلیونی

0
خانه مدارس، ساخت و تحویل 650 واحد ویلا و 800 واحد آپارتمان در گیلان را به صورت اقساط برای کارمندان و به صورت قرعه کشی واگذار می کند، ثبت نام از 10 آبان شروع و به مدت 7 روز ادامه خواهد داشت.

به گزارش نبض صنعت، 70 واحد ویلای ساحلی در لاهیجان (نزدیکی چمخاله)، 80 واحد ویلا در بندر انزلی، 400 واحد ویلا در خزر ویلا ( بندر انزلی )، 500 واحد آپارتمان در خزر ویلا (بندر انزلی)، 100 واحد ویلا در صومعه سرا و همچنین 300 واحد آپارتمان در صومعه سرا اجرا می شود.

مدیر عامل خانه مدارس با تاکید بر اینکه قیمت تمام شده مسکن برای خریداران مهمترین دغدغه برای خرید است، اعلام کرد: در این روش علاوه بر اینکه قیمت مسکن به پایینترین حالت و به قیمت تمام شده به دست متقاضیان میرسد مبلغ پرداختی نیز در دو مرحله اقساط کوتاه مدت و اقساط بلند مدت پرداخت خواهد.

وی همچنین با اشاره به اعطای تسهیلات ویژه گفت: در این پروژه ها بالاترین میزان تسهیلات ممکن ارائه شده است به طوری که تسهیلات بلند مدت برخی پروژه ها تا پایان ساخت بیش از 700 میلیون تومان خواهد شد.

همچنین متقاضیانی که قبلا در سایر پروژه های خانه مدارس ثبت نام کرده اند ولی به هر دلیلی موفق به انجام قرارداد نشده اند میتوانند مجددا در این طرح ثبت نام نمایند.

یکی دیگر از نکات مثبت این طرح اختصاص یک درصدی از پروژه برای ساخت مدرسه در مناطق محروم و تجهیز این مدارس می باشد.

متقاضیان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات کاملتر می توانند به سایت خانه مدارس به آدرس www.khanemadares.ir مراجعه نمایند.

به گفته رییس هیات مدیره خانه مدارس، امروزه تامین مسکن به یکی از مهمترین مشکلات مردم به خصوص جوانان تبدیل شده است به طوری که در حال حاظر بسیاری از مردم توان خرید مسکن ندارند، لذا یافتن راهکارهایی برای کاهش قیمت ها و همچنین نحوه و نوع پرداخت میتواند روند خانه دار شدن هموطنان را تسهیل نماید.

وی همچنین از تحویل فاز اول پروژه نیلوفر آبی تا آخر آبان خبر داد و خاطر نشان کرد: به زودی فاز دوم پروژه نیز اجرایی خواهد شد.

ثبت نام متقاضیان از 10 آبان به مدت 7 روز ادامه خواهد داشت و اسامی منتخبین اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید