کاهش قیمت بیت کوین به پایین‌ترین رقم طی یک هفته گذشته

0
ارزش بیت کوین در معاملات روز گذشته با کاهش ۴ درصدی به ۱۵۷۲۵ دلار رسید.

به گزارش نبض صنعت، قیمت بیت کوین در روز دوشنبه به پایین‌ترین رقم طی بیش‌از یک هفته گذشته رسید و ارزش سایر ارزهای مجازی بزرگ دنیا را هم پایین آورد. فروپاشی صرافی اف‌تی‌ایکس سراسر بازار را تحت تأثیر قرار داده است.

ارزش بیت کوین در روز گذشته با یک کاهش 4 درصدی به 15725 دلار رسید. ارزش این ارز مجازی تا 15586 دلار هم پایین آمده بود که پایین‌ترین رقم از دهم نوامبر را نشان می‌داد. ارزش اتر هم 8 درصد کاهش یافت و به 1081 دلار و 56 سنت رسید.

بازار ارزهای مجازی طی دو هفته گذشته به‌خاطر مشکلات به‌وجودآمده برای صرافی اف‌تی‌ایکس تحت فشار قرار گرفته است. 260 میلیارد دلار از ارزش بازار ارزهای مجازی از ششم نوامبر کاسته شده‌است، یعنی از روزی که مدیرعامل شرکت بایننس اعلام کرد رمز ارزهای اف‌تی‌تی را نقد می‌کند.

اف‌تی‌تی ارز دیجیتال متعلق به صرافی اف‌تی‌ایکس است و تصمیم مدیرعامل بایننس برای فروش آن باعث نابودی اف‌تی‌ایکس شد که از قبل اعلام ورشکستگی کرده بود. بایننس و اف‌تی‌ایکس رقیب یکدیگر بودند.

مدیرعامل جدید این صرافی اعلام کرد به‌دنبال فروش یا تغییر ساختار امپراتوری جهانی خود است. این شرکت 3 میلیارد دلار بدهی دارد.

بازارهای ارز مجازی منتظر نحوه پایان داستان اف‌تی‌ایکس هستند. شاید مشکلات این شرکت به سایر بخش‌های صنعت ارز مجازی هم راه یابد.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید