معدن‌چیان مس سرچشمه رفسنجان رکورد زدند

0
مس سرچشمه
مدیر امور معدن مجتمع مس سرچشمه رفسنجان از ثبت یک رکورد جدید در استخراج سنگ سولفور، اکسید و باطله در معدن مس سرچشمه در آذرماه خبر داد.

به گزارش نبض صنعت به نقل از مس پرس، مهندس جواد حکیمی در تشریح این خبر گفت: با تلاش‌، همّت و برنامه‌ریزی دقیق کلیه پرسنل امور معدن، پیمانکاران و واحدهای پشتیبانی، با استخراج 10‌میلیون و 62‌هزار تن سنگ سولفور، اکسید و باطله در ماه آذر، رکورد جدیدی در استخراج مواد معدنی در مجتمع مس سرچشمه رفسنجان بدست آمد.

وی با بیان اینکه این رقم 1.2 درصد بالاتر از رکورد قبلی در یک‌ماه است، افزود: استخراج روزانه نیز از 310‌ هزار تن به 335‌هزار تن در روز افزایش یافته که بین 1.2 تا 1.3 درصد بالاتر از رکورد قبلی به‌شمار می‌رود.

مدیر امور معدن مجتمع مس سرچشمه رفسنجان خاطرنشان کرد: ثبت رکورد جدید در استخراج سنگ سولفور، اکسید و باطله در آذر در حالی رقم خورد که در این‌ماه در برخی روزها با‌توجه به بارندگی‌ها، شرایط جوّی مناسبی را نیز نداشتیم.

حکیمی اضافه کرد: استخراج 10‌میلیون و 62‌هزار تن سنگ سولفور، اکسید و باطله در ماه آذر در حالی‌ست که مجموع تعهد پیش‌بینی شده استخراج 7‌میلیون و 300‌هزار تن بوده است.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید