افتتاح حساب وکالتی ثبت نام خودرو فقط برای متقاضیان عادی

0
­براساس اعلام گروه صنعتی ایران خودرو ا­فتتاح حساب وکالتی فقط برای متقاضیان عادی است و مادران و متقاضیان نوسازی خودرو‌های فرسوده از این موضوع مستثنا هستند.

به گزارش نبض صنعت، متقاضیان ثبت نام در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو که از ۱۳ بهمن آغاز میشود؛ می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی بانک‌های ملی، ملت، سپه، تجارت و صادرات برای افتتاح حساب وکالتی با موجودی ۹۰۰ میلیون ریال از وجه خودرو طبق بخش نامه تعیین شده اقدام کنند.

براساس این گزارش‎؛ به منظور فراهم سازی شرایط لازم برای دست یابی مشتریان واقعی و مصرف کنندگان به خودرو، در این طرح بخشی از وجه خودرو در حساب وکالتی نزد بانک‌ها، مسدود می‌شود و پس از اعلام نتایج قرعه کشی و مشخص شدن فهرست برندگان، متقاضیانی که برنده نشده اند، می‌توانند نسبت به برداشت از حساب اقدام کنند و مشتریان منتخب در قرعه کشی با تکمیل وجه مطابق پیش پرداخت اعلامی در بخش نامه نسبت به انتقال وجه از طریق درگاه رسمی ایران خودرو و تکمیل ثبت نام اقدام کنند.

هم زمان با فرارسیدن چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ­گروه صنعتی ایران خودرو در طرح فروش فوق العاده چهار محصول وانت آریسان دوگانه سوز، راناپلاس، سورن پلاس بنزینی و پارس با موتور XU ۷ با موعد تحویل از چهارماه تا یک سال و با اختصاص سود مشارکت عرضه می‌کند.

این طرح از ۱۳ بهمن‌ماه آغاز می‌شود و تا ۲۲ بهمن ماه ادامه دارد و مشتریان ۴۸ تا ۷۲ ساعت پس از افتتاح حساب وکالتی می‌توانند حداکثر تا ۲۲ بهمن ماه با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir برای ثبت نام اولیه و شرکت در قرعه‌کشی اقدام کنند.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید