مهدی آشتیانی سرپرست شرکت دخانیات ایران شد

0
مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت دخانیات ایران در دفتر مرکزی شرکت برگزار شد.

به گزارش نبض صنعت، در این مراسم سید حجت کاظمی مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با تقدیر از تلاش‌های محمد شیخان مدیرعامل پیشین شرکت دخانیات حکم انتصاب مهدی آشتیانی سرپرست این شرکت را ابلاغ کرد.

کاظمی در سخنانی شرکت دخانیات را شرکتی باقدمت و مهم عنوان کرد و گفت: از زحمات یکایک پرسنل و مدیران شرکت دخانیات تشکر می‌کنم. دکتر شیخان در زمان تصدی مسئولیت گام‌های خوبی در زمینه مدیریت دارایی‌ها اصلاح سبد بودجه و رفع موانع قانونی در خصوص ورود شرکت به بازار سرمایه برداشت و همواره با حسن خلق و پشتکار پیگیر امورات شرکت بود.

وی افزود: مطمئن هستم شرکت دخانیات با این قدمت و عظمت به جایگاه گذشته خود باز خواهد گشت و اساساً شرکت‌های خارجی و خصوصی نمی‌توانند رقیب جدی برای آن باشند.

کاظمی گفت: دخانیات با تقویت بهره وری اثربخشی مشتری مداری خلاقیت و نوآوری می‌تواند به سودآوری بیشتری برسد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد ضرورت رسیدگی به پرونده‌های حقوقی دخانیات و حل و فصل آنها را یادآور شد و گفت: مولد سازی دارایی‌ها ظرفیت خوبی برای دخانیات جهت تبدیل اموال راکد به مولد ایجاد می‌کند.

کاظمی گفت: آقای آشتیانی مدیری شناخته شده و با تجربه در عرصه‌های مختلف اجرایی از جمله صنعت است و برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.

شیخان نیز در سخنانی با ارائه گزارشی از دوره مدیریت خود گفت: با کمک همه پرسنل دخانیات توانستیم پس از چند سال زیان دهی در شش ماه نخست امسال به ۸۴ میلیارد تومان سود برسیم و همچنین سه محصول جدید را طراحی و روانه بازار کنیم.

وی افزود: آشتیانی مدیری انقلابی و لایق است و من از انتصاب ایشان خرسند شدم.

مهدی آشتیانی نیز با تشکر از زحمات شیخان گفت: تلاش می‌کنیم مدلی را طراحی کنیم که کارکنان دخانیات نیز در سود شرکت سهیم شوند زیرا این موضوع موجب بالارفتن انگیزه و افزایش سودآوری خواهد شد.

همچنین موسوی معاون وزیر صمت و رضوی رئیس هیأت مدیره دخانیات در سخنان جداگانه ای با تشکر از زحمات شیخان برای آشتیانی آرزوی موفقیت کردند.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید