پرداخت خسارت تا۳۰ میلیون تومان در تصادفات بدون کروکی

0
تصادف
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در تصادفات بدون کروکی شرکت‌های بیمه تا ۳۰ میلیون تومان خسارت پرداخت می‌کنند.

به گزارش نبض صنعت، سرهنگ احسان مومنی، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص نرخ جدید دیه در سال ۱۴۰۲ و سقف پرداخت خسارت بدون کروکی در تصادفات خسارتی گفت: در ابتدای هر سال نرخ بیمه آن سال اعلام می‌شود که در سال ۱۴۰۲ دیه در ماه‌های عادی ۹۰۰ میلیون تومان و در ماه‌های حرام یک میلیارد و دویست میلیون تومان است.

وی افزود: وقتی نرخ دیه تغییر پیدا می کند مسلما تغییراتی را در پرداخت خسارت‌ها توسط شرکت‌های بیمه داریم؛ از جمله این که در سال ۱۴۰۱ اعلام شد که بیمه، در تصادفات خسارتی بدون کروکی پلیس، تا سقف ۲۰ میلیون تومان هزینه را پرداخت می‌کند، اما با تغییراتی که به وجود آمده است، در سال ۱۴۰۲ در تصادفات خسارتی که طرفین قبول داشته باشند و مقصر حادثه تقصیر خود را قبول داشته باشد و هر دو طرف بیمه شخص ثالث داشته باشند، بدون کروکی پلیس، شرکت بیمه تا ۳۰ میلیون تومان خسارت را قبول می‌کند.

مومنی ادامه داد: اگر تصادفی صورت گرفت و خسارتی بود، شهروندان عزیز وسایل نقلیه خود را به سمت راست هدایت کرده و عکس و فیلم تهیه کنند تا مسیر حرکت دیگر خودروها را مسدود نکنند. سپس می‌توانند به شرکت‌های بیمه مراجعه کرده و خسارت خود را تا مبلغ ۳۰ میلیون تومان دریافت کنند.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید