واگذاری اولین خودروهای وارداتی گروه خودروسازی سایپا

0
جزئیات واگذاری اولین خودروهای وارداتی شرکت سایپا اعلام شد. چانگان CS۳۵ پلاس بر اساس اولویت بندی وزارت صمت به خریداران خودروهای وارداتی تخصیص خواهد یافت.

به گزارش نبض صنعت، جزئیات واگذاری اولین خودروهای وارداتی که متعلق به گروه خودروسازی سایپا است، اعلام شد.

اولین سری از خودروهای چانگان CS۳۵ پلاس وارداتی گروه خودروسازی سایپا به متقاضیانی که در سامانه یکپارچه خودرو ثبت نام کردند، تحویل داده خواهد شد.

خودرو چانگان CS35 پلاس که به عنوان یکی از خودروهای پرطرفدار شناخته شده است، به عنوان اولین سری از خودروهای وارداتی و بر اساس اولویت بندی اعلامی وزارت صنعت، معدن و تجارت به مشتریان تخصیص خواهد یافت.

بر این اساس آن‌دسته از متقاضیانی که با افتتاح حساب وکالتی با عنوان سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان و مسدودی مبلغ مورد نظر در این حساب اقدام کرده و در لیست اولویت بندی اعلامی وزارت صمت، حائز شرایط بوده اند با اعلام گروه خودروسازی سایپا می توانند نسبت به واریز وجه و ثبت نام نهایی اقدام کنند.

گروه خودروسازی سایپا طی برنامه ریزی و هماهنگی های صورت پذیرفته، نسبت به ثبت سفارش خودروهای وارداتی اقدام کرده و به عنوان اولین شرکت داخلی پیشرو در این حوزه در راستای پاسخگویی به نیاز بازار و مشتریان و همچنین همگام با سیاست های کلان وزارت صمت گام برداشته است.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید