درصدد توسعه صنایع در مناطق محروم هستیم

0
معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با بیان اینکه توازن سرمایه گذاری در کشور برقرار نیست، اظهار کرد: توسعه صنایع در مناطق محروم کشور از برنامه های این سازمان است.

به گزارش نبض صنعت، علی رسولیان در دیدار با سرمایه گذاران و تولیدکنندگان مستقر در شهرک های صنعتی میانه گفت: با تهیه زیرساخت های اولیه تلاش می شود توازن سرمایه گذاری در کشور برقرار شود.

وی با اشاره به رشد تولید در شهرک‌های صنعتی کشور، اظهار کرد: افزایش ۱۴ درصدی صدور پروانه موید این مطلب است.

وی همچنین از کاهش پنج درصدی واحدهای راکد در شهرک های صنعتی خبر داد و گفت: تکمیل زنجیره‌های تولید در شهرک‌های صنعتی موجب ارتقای شاخص رفاه و اشتغال پایدار می‌شود.

رسولیان، ادامه داد: واحدهای راکد شهرستان میانه ریز به ریز مورد بررسی قرار می گیرد و واحدهای کوچک برای تامین مالی برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل معرفی می شوند و برای احیای این واحدها، دادستانی و فرمانداری و نمایندگان مردم میانه در مجلس نیز همکاری می کنند.

بیشتر بخوانید : احیای هزار و ۷۵۰ واحد صنعتی راکد در سال گذشته

سرپرست شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی نیز در این جلسه با اشاره به کمبود برق واحدهای صنعتی استان گفت: مشکلات زیرساختی توسعه برق در استان بررسی و در سفر اول رییس جمهوری در سال گذشته مطرح شد و احداث پست ۶۳ کیلوولت در میانه در هفته آینده اجرایی می شود.

سجاد مطلبی، با بیان اینکه ۲۴۰ میلیارد ریال در سال گذشته برای شهرک های صنعتی مستقر در میانه هزینه شده است، افزود: برای حل مشکل آب واحدهای تولیدی پیگیری ها از سوی شهرک صنعتی استان و فرمانداری میانه انجام شده است و با تخصیص آب با ظرفیت ۱۵ لیتر بر ثانیه، مشکل آب شهرک صنعتی ۲ میانه نیز به زودی حل می شود.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید