کیا ریو برای سال ۲۰۲۲ با امکاناتی جدید معرفی شد

0

نسل کنونی کیا ریو در سال ۲۰۱۶ معرفی شده و به واسطه طراحی اروپایی و لیست متنوع پیشرانه‌ها، استقبال خوبی از آن به عمل آمده است.

به گزارش نبض صنعت، کیا ریو برای سال ۲۰۲۲ به روز شد و اکنون نسبت به نسل قبل مصرف سوخت کارآمد و ارزانی دارد، اما با پیچیدگی و ویژگی‌های متفاوتی عرضه می‌شود.

این خودرو به صورت سدان یا هاچ بک در دسترس است، اما هیچ کدام از این دو استایل فضای زیادی در صندلی عقب یا قسمت بار ندارند.

تجهیزات استاندارد در این خودرو شامل اپل کارپلی و اتواندروید هستند و چندین ویژگی کمک راننده اختیاری را نیز ارائه می دهند. اکنون که بسیاری از رقبای آن از جمله شورت سونیک، هوندا فیت و تویوتا یاریس دیگر تولید نمی شوند، ریو یکی از آخرین خودرو‌های جدید ارزان باقی مانده است.

امسال هیچ خبر مهمی در مورد خط تولید ریو وجود ندارد. این خودرو اکنون برای سال ۲۰۲۲ دارای سیستم امنیت ضد سرقت است که از روشن شدن خودرو با هر چیزی غیر از کلید جلوگیری می‌کند. ریو همچنین اکنون دارای لوگوی شرکتی بازطراحی شده کیا است که آخرین مدل در خط تولید این نشان است.

کیا ریو

نسخه LX ریو متقاوت از مدل S است که مدل S دارای یک کنسول مرکزی، کروز کنترل، خروجی USB در صندلی‌های عقب، صندلی عقب تاشو با پشت سری‌های قابل تنظیم و ورود بدون کلید است، همچنین دارای گزینه‌های مطلوبی مانند هشدار برخورد از جلو با ترمز اضطراری خودکار، رادیو ماهواره‌ای SiriusXM، چراغ‌های جلو LED و … است.

کیا ریو

ریو از یک موتور ۱.۶ لیتری چهار خطی با قدرت ۱۲۰ اسب بخار بهره می‌برد و تنها انتخاب گیربکس اتوماتیک CVT است، در ۸.۶ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد.

ریو به لطف ساختار محکم و سیستم تعلیق به خوبی تنظیم شده، دست انداز‌ها را برای چنین خودروی کوچکی به خوبی جذب می‌کند. همچنین عملکرد خوبی در کنترل چرخش بدن در گوشه‌ها دارد. فرمان بی حس آنقدر که ما ترجیح می‌دهیم با هم ارتباط برقرار نمی‌کند، اما به خوبی وزن و دقیق است.

کیا ریو

فضای صندلی‌های جلوی کیا مناسب است اما سرنشینان در صندلی عقب فضای پای محدودی دارند. هاچ بک ریو فضای بیشتری نسبت به صندوق عقب سدان فراهم می‌کند.

کیا ریو

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید