ثبت رکورد جدید در تولید میلگرد

0
صنعت فولاد
صنعت فولاد

رکورد جدیدی در تولید میلگرد N۱۶ در شرکت ذوب آهن اصفهان به ثبت رسید.

به گزارش نبض صنعت، محمدامین یوسف زاده مدیر مهندسی نورد ذوب آهن اصفهان گفت: رکورد قبلی مربوط به سال‌های ۸۷ و ۸۸ با ۱۸۰۰ تن تولید بود که تلاشگران کارگاه نورد ۳۰۰ موفق شدند با همت شبانه روزی خود رکورد جدیدی را به میزان ۲۱۰۰ تن تولید از این نوع میلگرد در کارنامه کاری ذوب آهن اصفهان ثبت کنند.

وی افزود: در مدیریت مهندسی نورد ذوب آهن ۹۸ نوع پروفیل ساختمانی و صنعتی با مارک‌های مختلف فولادی و منطبق با آخرین استانداردهای روز دنیا تولید می‌شود و لذا در طرح ساخت یک میلیون واحد مسکونی، این شرکت مادر صنعتی به همت تلاشگران خود مفتخر است، نقش آفرین باشد.

یوسف زاده در پاسخ به این سوال که مدیریت مهندسی نورد چه برنامه‌هایی برای تولید محصولات جدید در آینده دارد نیز چنین گفت: تولید مقاطع V۲۹، H۲۲, H۲۴ توسعه و تغییر ساختاری در نورد ۵۰۰ برای ایجاد پتانسیل تولید تیرآهن و ناودانی تا سایز ۲۲ و اختصاص نورد ۶۵۰ به تولید مقاطع سنگین‌تر و همچنین افزایش تولید ریل که در کنار تجهیز خطوط راه آهن، صادرات آن نیز ارزش افزوده بالایی دارد را در دستور کار داریم.

مدیر مهندسی نورد ذوب آهن اصفهان خاطرنشان کرد: توسعه پروفیل‌های بال پهن، ناودانی‌های سایز بالا، تولید صادرات محور در تمامی نوردها و ارتقا کیفیت برای فتح بازارهای جدید و همچنین توجه ویژه به ایمنی سازه‌ها و نیاز مشتریان در چارچوب استانداردها از جمله سایر برنامه‌های این مدیریت است که با همدلی و هم افزایی کارکنان این مدیریت و سایر بخش‌های شرکت انشاا… در آینده نزدیک به ثمر می‌نشیند.

سید جعفر رضویان سرپرست کارگاه نورد ۳۰۰ نیز در ادامه گفت: میلگرد N۱۶ با آج din و بر اساس استاندارد ۳۱۳۲ به دلیل دارا بودن استحکام بالا این امکان را به طراحان سازه‌های مختلف می‌دهد که از شاخه محصول کمتری استفاده کنند بنابراین این موضوع سبک تر شدن سازه را رقم می‌زند. با تلاش پرسنل زحمت کش نورد ۳۰۰، سایز ۱۶ این میلگرد نیز در حال تولید است.

سرپرست کارگاه نورد ۳۰۰ بیان کرد: طی ماه‌های اخیر بنا به درخواست مشتری، محصولات تولیدی نورد ۳۰۰ با وزن واحد و طول سبک تر نسبت به قبل و کاملاً استاندارد تولید می‌شود که علاوه بر رعایت اصول مشتری مداری امکان صادرات بیشتر را نیز فراهم کرده است.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید