جهت گیری شرکت مس برای تحقق شعار سال

0
علی رستمی
علی رستمی
سرپرست شرکت ملی مس گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، شرکت ملی صنایع مس ایران با همت و کار جهادی شعار تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین را عملیاتی خواهد کرد.

به گزارش مس پرس، دکتر علی رستمی، سرپرست شرکت ملی مس با حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز و عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی به طور جداگانه ملاقات و گفت‌و‌گو کرد.

رستمی در این دیدارها با اشاره به شعار سال 1401 از سوی مقام معظم رهبری، گفت: ماموریت بزرگی که برعهده مدیران به ویژه بخش صنعت و تولید گذاشته شده تکلیف ما را سنگین تر کرده است.

وی با بیان اینکه تولید یک میلیون تن کنسانتره در مس سونگون هدف بزرگی است که با توجه به توان شرکت ملی مس دور از دسترس نیست، افزود: برای ایجاد واحد ذوب 400 هزار تنی در سونگون برنامه مشخص داریم و تبدیل کنسانتره به کاتد قدم نخست در ایجاد ارزش افزوده اقتصادی از این محصول با ارزش است.

رستمی با تاکید بر عزم و اراده شرکت مس ایران برای توسعه صنایع پایین دستی جهت بهره مندی کشور و استان از منافع سرشار گفت: تحقق این اهداف منوط به استفاده فناوری‌های دانش‌بنیان، ظرفیت جوانان انقلابی و کار و تلاش جهادی است.

مدیرعامل شرکت ملی مس اظهار داشت: با تلاش و همت جهادی جایگاه مجتمع مس سونگون را ارتقاء می‌دهیم و امیدواریم در ظرف سه سال آتی، شاهد بهره‌برداری از واحد ذوب، تولید کاتد و صنایع پایین دستی باشیم.

در این دیدارها امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی ضمن ارائه رهنمودهایی، برای دکتر علی رستمی در هدایت شرکت ملی صنایع مس ایران آرزو توفیق روزافزون کردند.

لازم به ذکر است در این دیدارها جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و «مهدی اهرابی» عضو هیأت ‌مدیره و معاون هماهنگی، «کیارش مهرانی» معاون مالی و اقتصادی «بهروز رحمتی» معاون توسعه و اکتشافات، «مهدی سلمانی» مدیر گروه حراست،«محمدجواد خلیلی» مشاور مدیرعامل و مدیرگروه روابط عمومی و حوزه مدیرعامل، «جهانگیر رضوی» مدیر مجتمع مس سونگون و دیگر مدیران دکتر علی رستمی را همراهی کردند.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید