با کیفیت ترین خودرو BMW

0
بی ام و

خودرو سدان اندازه کامل(فول سایز) سری 7 لوکس‌ترین محصول شرکت آلمانی ب‌ام‌و محسوب می شود که تاکنون شش نسل از آن تولید شده است.

به گزارش نبض صنعت، این خودرو از سال 1977 وارد خط تولید شده و به نوعی پرچمدار محصولات ب‌ام‌و در نظر گرفته می شود. به طور معمول، فناوری ها و تم های طراحی بیرونی و درونی جدید ب‌ام‌و پیش از آن که در دیگر خودروهای تولیدی این شرکت بکار گرفته شوند، ابتدا در مدل سری 7 معرفی می شوند.

تولید خودرو سری 7 در مجموعه دینگولفینگ شرکت ب‌ام‌و انجام می شود. برای بیش از 40 سال است که سری 7 هویت ب‌ام‌و در این مجموعه را تعریف می کند. تاسیسات دینگولفینگ یکی از 31 سایت تولید شرکت ب‌ام‌و در جهان و بزرگ‌ترین مجموعه این شرکت در اروپا محسوب می شود.

در این کارخانه عظیم افزون بر خودروهای سری 7، مدل های سری 4، سری 5، سری 6 و سری 8 و همچنین خودرو تمام الکتریکی جدید ب‌ام‌و آی‌اکس از خطوط تولید خارج می شوند. در واقع، مجموعه دینگولفینگ یکی از انعطاف پذیرترین کارخانه های تولید خودرو در جهان است.

بنابر آمار ارائه شده توسط ب‌ام‌و، در مجموع بیش از 232 هزار خودرو طی سال 2020 از خطوط تولید مجموعه دینگولفینگ خارج شده اند.

افزون بر خودرو، در مجموعه دینگولفینگ قطعات مختلف خودرو نیز تولید می شوند.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید