اصلاح قانون مجازات اخلالگران اقتصادی روی میز مجلسی ها

0
کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید روز یک شنبه هفته آتی گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در خصوص طرح اصلاح قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی کشور را با حضور مسئولان مربوطه مورد بررسی قرار می‌دهد.

به گزارش نبض صنعت، کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی روزهای یک شنبه و دوشنبه ( یکم و دوم  خرداد ماه ) تشکیل جلسه می‌دهد.

بر اساس این گزارش مواد (۱) و (۲) گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در خصوص طرح اصلاح قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی کشور با حضور معاونت قوانین مجلس شورای اسلامی، دیوان محاسبات کشور و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی روز یک شنبه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

همچنین روز دوشنبه نیز طرح تامین مالی و جهش تولید (از طریق اصلاح قوانین «حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی» و «رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور») در کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی باحضور وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی، (معاونت اقتصادی، سازمان امور مالیاتی، بیمه مرکزی)، صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، نفت و نیرو، سازمان برنامه و بودجه کشور، بانک مرکزی، سازمان بورس و اوراق بهادار، اتاق ایران، دیوان محاسبات کشور و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید