اکتشاف موتور محرک طرح های توسعه چادرملو

0
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو بر لزوم تامین مواد اولیه فولاد به منظور تحقق تولید 55 میلیون تن فولاد کشور تاکید کرد.
به گزارش نبض صنعت، مهندس تقی زاده در جلسه کمیته اکتشاف که در مجتمع معدنی چادرملو برگزار شد ضمن تاکید دوباره بر لزوم تامین مواد اولیه فولاد به منظور تحقق تولید 55 میلیون تن فولاد کشور گفت: ما امروزه در مملکت نیازمند اکتشافات هستیم این موضوع در دستور کار همه شرکت ها از جمله چادرملو است.

وی افزود: با خرید ۸ دستگاه حفاری چادرملو تا عمق 2500 متر تواتستیم از سایر شرکت ها جلوتر باشیم و در بحث اکتشاف خیز های رو به جلوی خوبی برداریم.

تقی زاده از معدن آریز D19 بازدید و در جریان روند باطله برداری از این معدن قرار گرفت‌.

گفتنی است معدن آریز که طی 7 ماه شروع به عملیات باطله برداری کرده است توانسته با حفاری در دو فاز عمومی و تفصیلی 22 هزار و 500 متر و میزان باطله برداری 39 میلیون تن و تهیه نمونه و ارسال به آزمایشگاه 2642 نمونه که در نوع خود یک رکورد محسوب می شود 65 درصد از برنامه زمان بندی جلوتر باشد.

تقی زاده از مسئولین استانی و کشوری در خواست کرد معدن آریز و پیشرفت های این معدن را از نزدیک بازدید کنند و مشاهده کنند که چگونه یک کویر بدون آب و علف و خشک حالا به یک منطقه اقتصادی تبدیل شده است و با وجود چنین معادنی کشور از بن بست اقتصادی خارج می شود.

وی افزود: خوشحالم که امروز توانسته ایم با طراحی مدرن و به روز پیشرفت های خوبی حاصل کنیم و نیروهای جوان و بومی منطقه را به کار بگیریم.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید