نتایج مزایده دوم خودروهای خارجی امروز اعلام می شود

0
سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تمليکی اعلام کرد: مزایده فوق‌العاده شماره ۵۶۶ خودرو‌های خارجی عصر امروز سه‌شنبه سوم آبان‌ماه ۱۴۰۱ رمزگشایی و برندگان معرفی خواهند شد.

به گزارش نبض صنعت، براساس گزارش سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، مزایده فوق‌العاده شماره ۵۶۶ خودرو‌های خارجی عصر امروز سه‌شنبه سوم آبان‌ماه ۱۴۰۱ رمزگشایی و برندگان معرفی خواهند شد.

این مزایده فوق‌العاده در پی دستور قضایی شعبه ۱۵ دادسرای عمومی و انقلاب تهران برای فروش یک هزار و ۴۰ دستگاه خودروی سواری خارجی رسوبی در انبار‌های مختلف گمرکات، بنادر و اموال تملیکی در تعدادی از استان‌ها و در ادامه مزایده فوق‌العاده شماره ۵۶۵ برگزار می‌شود.

با نظارت مستقیم دستگاه‌های نظارتی و قضایی ۹۶۳ دستگاه توسط متقاضیان به ارزش تقریبی سه هزار میلیارد تومان خریداری شد و ۷۶ دستگاه باقیمانده که پیشنهاد قیمت نداشته و یا اینکه اسناد آن‌ها دارای مغایرت‌های فنی بودند در این مزایده برای فروش قرار داده شده‌اند.

بیشتر بخوانید : ثبت نام ۲۲۰۰ نفر تاکنون در مزایده دوم خودروهای وارداتی

پیشنهاد‌های متقاضیان مزایده فوق‌العاده ۵۶۶ برای خودرو‌های ارائه شده، روز سه‌شنبه سوم آبان‌ماه ۱۴۰۱ در مراسمی با حضور نمایندگان دستگاه‌های نظارتی و قضایی، در سالن جلسات سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی رمزگشایی و اسامی برندگان از طریق سامانه تدارکات الکترونیک دولت (ستاد) و تارنمای سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی به اطلاع مردم رسانده می‌شود.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید