آغاز نمایشگاه‌ بهاره با تخفیف پنج تا ۳۰ درصدی

0
رئیس اتاق اصناف تهران از برگزاری نمایشگاه‌های بهاره در پنج نقطه تهران از ۱۷ تا ۲۶ اسفند، هر روز از ساعت ۱۰ تا ۲۲ با تخفیف پنج تا ۳۰ درصدی خبر داد.

به گزارش نبض صنعت، علی توسطی با بیان اینکه نمایشگاه‌ها معمولا شور و نشاط در جامعه ایجاد می‌کنند و بر آن‌ها نظارت و پایش مشخص انجام می‌شود، اظهار کرد: خیلی از تولیدکنندگان به بازار و فروشگاه‌های بزرگ دسترسی ندارند. هدف اتاق اصناف رساندن بدون واسطه محصول از تولیدکننده به مصرف‌کننده است.

وی همچنین با بیان این‌که  نمایشگاه‌ها محلی برای نجات تولیدکننده، به گردش درآمدن نقدینگی، حل کردن مشکلات آخر سال و این‌که کالا با قیمت کمتر در اختیار مردم قرار گیرد، اثربخش است، گفت: به‌خاطر افزایش نرخ ارز، تاب‌آوری مردم و توان خرید آن‌ها کمتر شده است. در اصل معلول اتفاقات تورمی، کم‌شدن قدرت خرید مردم است.

توسطی همچنین با بیان این‌که از نظر فرهنگی هم، برگزاری نمایشگاه برای آشتی مردم با بازار بعد از ناآرامی‌ها بوده است، گفت: هرگونه نمایشگاه عرضه‌ی کالا باید با مجوز اتاق اصناف باشد، اما سال‌های قبل شاهد بودیم وزارت ارشاد تحت عنوان نمایشگاه عفاف و حجاب نمایشگاه برگزار می‌کرد.

رئیس اتاق اصناف تهران درباره جزئیات برگزاری نمایشگاه نیز گفت: نمایشگاه بهاره در پنج نقطه تهران شامل پارک ارم، فرهنگسرای خاوران، مصلای امام خمینی(ره)، حکیمیه و پارک ولایت از تاریخ ۱۷ اسفند، همزمان با نیمه شعبان، تا ۲۶ اسفند به مدت ۱۰ روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ شب برگزار خواهد شد.

به گفته وی کالاهایی که در این نمایشگاه‌ها عرضه می‌شود عمدتا شامل پوشاک، کیف و کفش، خشکبار، آجیل، مواد غذایی، سوغات استان‌ها، کالای خواب، شوینده، کالای تنظیم بازار و غیره است.  بازرسی اصناف هم در نمایشگاه نقش محوری دارد و بازرسان به‌صورت تمام‌وقت حضور خواهند داشت.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید