برندگان قرعه‌کشی سایپا مشخص شدند

0

امروز قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده پنج محصول سایپا در هفته دوم دی‌ماه ۱۴۰۰ انجام شد و اسامی منتخبان پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی ساعت هشت صبح روز دوشنبه (۱۳ دی‌ماه) در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.

به گزارش نبض صنعت، قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده پنج محصول سایپا شامل کوییک با گیربکس معمولی، کوییک.آر، تیبا ۲ با رینگ فولادی، کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک و سایپا ۱۵۱ با حضور نهادهای نظارتی و مسوولان این گروه خودروسازی برگزار شد.

در طرح اخیر فروش فوق‌العاده سایپا ۷۰۷ هزار و ۱۹۷ نفر شرکت کردند که ۶۹۶ هزار و ۸۸۴ نفر واجد شرایط شناخته شدند.

ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش ۶ هزار خودرو است و برای آن‌که حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود، ۱۲ هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده‌اند.

در این طرح ۱۰۰ دستگاه خودرو کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک عرضه شد. علاوه بر این یک‌هزار و ۴۰۰ دستگاه کوییک با گیربکس معمولی، یک‌هزار دستگاه کوییک.آر، یک‌هزار و ۵۰۰ دستگاه تیبا۲ با رینگ فولادی و ۲ هزار دستگاه سایپا ۱۵۱ عرضه شد.

اسامی منتخبان طرح فروش فوق العاده سایپا پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد و منتخبین از ساعت هشت صبح روز دوشنبه (۱۳ دی‌ماه) به مدت ۷۲ ساعت فرصت واریز وجه خواهند داشت.

گروه خودروسازی سایپا برای منتخبان طرح فروش فوق العاده، پیامک ارسال می‌کند اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد که ثبت‌نام کنندگان به سایت سایپا مراجعه کنند.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید