زمان پیش فروش سایپا اعلام شد

0
در حالی که مقرر است از ابتدای امسال، فروش‌ خودروهای داخلی از مسیر طرح یکپارچه باشد اما باید توجه کرد که این طرح مخصوص خودروهای سواری است و خودروهای غیرسواریِ شخصی (باری و سنگین) را شامل نمی‌شود؛ بر این اساس گروه خودروسازی سایپا، اولین طرح پیش‌فروش وانت پراید ۱۵۱ سایپا را از روز پنجشنبه (۲۴ فروردین ماه) اجرایی می‌کند.

به گزارش نبض صنعت، گروه خودروسازی سایپا از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه (۲۴ فروردین ماه) طرح پیش‌فروش خودروی وانت سایپا ۱۵۱ با کفی اطاق‌بار را در حالی اجرایی می‌کند که در میزان مبلغ پیش‌پرداخت علی‌الحساب آن (۱۱۰ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان) نسبت به آخرین باری که این خودرو پیش‌فروش شد (آذر ماه ۱۴۰۱)، افزایش بیش از ۲۵ میلیون تومانی (۲۵ میلیون و ۷۵۴ هزار و ۵۰۰ تومان) را لحاظ کرده است.

گفتنی است که با توجه به اینکه طرح مذکور، طرح پیش‌فروش است، قیمت خودرو قطعی نیست و مطابق قیمت روز آن در موعد تعیین شده که تیر تا مهر ماه ۱۴۰۲ در نظر گرفته شده، محاسبه خواهد شد؛ اما بر اساس آخرین طرح فروش فوق‌العاده این خودرو با قیمت قطعی (بهمن ماه ۱۴۰۱)، این محصول سایپا با قیمت ۱۹۹ میلیون و ۸۷۱ هزار تومان عرضه شده بود.

برای شرکت در این مرحله از فروش سایپا ۱۵۱ با کفی اطاق‌بار (لاینر)، متقاضیان از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه هفته جاری (۲۴ فروردین ماه) با مراجعه به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به نشانی اینترنتی saipa.iranecar.com نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

در این مرحله از فروش محدودیت‌های هر کد ملی یک خودرو، عدم پلاک انتظامی فعال، دارا بودن گواهینامه معتبر، حداقل سن ۱۸ سال، عدم خرید طی ۴۸ ماهه گذشته از ایران‌خودرو و سایپا، شماره تلفن به‌نام فرد متقاضی و عدم امکان صلح و انتقال خودرو به صورت وکالتی اعمال می‌شود.

گفتنی است، با توجه به نوع خودرو عرضه شده، پیش‌شرط تعریف حساب وکالتی در این مرحله از فروش سایپا لحاط نمی‌شود.

پیش فروش سایپا 1

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید