پرونده تصادف بهبهان و دپوی خودروسازان روی میز سازمان بازرسی

0
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: همکاران ما به موضوع تصادف بهبهان ورود کردند و در حال پیگیری موضوع هستند. با اخذ نظر کارشناسان به هر نتیجه‌ای که برسیم، اقدام خواهیم کرد.

به گزارش نبض صنعت، ذبیح الله خداییان رئیس سازمان بازرسی کل کشور درباره وضعیت خودروهای موجود در پارکینگ خودروسازان پس از هشدار سازمان بازرسی،اظهار داشت: تعداد خودروهای بسیار موجود در انبارها و پارکینگ خودروسازان تحت عنوان خودروهای ناقص که متاسفانه مستمر بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شد، با هشدارهای داده شده در حال کاهش است و یکی بعد از دیگری از پارکینگ‌ها خارج شده و در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه ما کاری که شروع می‌کنیم را ادامه خواهیم داد تا نتیجه حاصل شود و هدف اصلاح امور است، افزود: ما پیگیر هستیم، تا زمانیکه امور اصلاح شود به این دستگاه‌ها کمک کنیم و در این مسیر اگر با سوء جریانی روبه رو شویم، برخورد لازم را انجام می‌دهیم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور اضافه کرد: دولت هم به موضوع اصلاح امور ورود کرده و در آینده وضع بهتر خواهد شد.

خداییان در پاسخ به این سوال که آیا سازمان بازرسی به موضوع کیفیت خودروهای داخلی ورود خواهد کرد، توضیح داد: کیفیت بدون شک موضوع مهمی است و خودرو وسیله‌ای است که با جان مردم در ارتباط بوده و از اهمیت خاصی برخوردار است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه باید دستگاه‌هایی که متولی این موضوع هستند و استانداردها را تعریف می‌کنند نیز نظارت خود را اعمال کنند، تصریح کرد: ما نیز براساس قانون وظایفی داریم حتی در تصادف بهبهان همکاران ما ورود کردند و در حال پیگیری موضوع هستند، با اخذ نظر کارشناسان به هر نتیجه‌ای که برسیم، اقدام خواهیم کرد.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید