سایپا هم برای مادران دارای دو فرزند طرح فروش گذاشت

0
سایپا
سایپا
گروه خودروسازی سایپا در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوبه مجلس، اولین پیش فروش یک ساله محصولات خود را از 12 اسفند‌ برای مادران دارای دو فرزند و بیشتر آغاز می کند.

به گزارش نبض صنعت، اولین پیش فروش یک ساله محصولات گروه خودروسازی سایپا در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از ساعت 8 صبح روز پنج شنبه 12 اسفندماه به مدت دو روز و به صورت شبانه روز برای 5 محصول به اجرا در می آید.

خودروهای که در طرح یاد شده عرضه می شود شامل شاهین جی، کوییک اس، کوییک آر با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی و ساینا اس است.

زمان تحویل این خودروها از مردادماه سال آینده آغاز خواهد شد و متقاضیان می توانند از طریق سایت https://saipa.iranecar.com  در پیش فروش یک ساله ثبت نام کنند.

بر اساس این گزارش، اگر تعداد متقاضیان مشمول در این بخشنامه بیش از ظرفیت فروش باشد، پس از برگزاری قرعه‌کشی و در صورت منتخب شدن امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه خودرو فراهم خواهد شد و در غیر این صورت برای همه مادران مشمول که شرایط آنها به تائید سازمان های ذیربط برسند، امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه (برای یک خودرو) میسر می شود.

در این میان فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا ظرف مدت 3 روز اعلام خواهد شد و لازم به ذکر است که متقاضیان تا زمان برگزاری قرعه کشی و اعلام منتخبین، هیچگونه وجهی واریز نخواهند کرد. پس از قرعه کشی، منتخبین این طرح ضرورت دارد در مدت 3 روز نسبت به  واریز وجه علی الحساب قیمت خودرو اقدام کنند.

گفتنی است در پیش فروش یک ساله، امکان ثبت نام برای مادرانی که تاریخ تولد فرزند دومشان از ۱۹ آبان ماه امسال به بعد است، فراهم شده است.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید