چادرملو سالانه ۵۰ هزار نوع کالا خریداری می‌کند

0
مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: چادرملو سالانه بالغ بر ۵۰ هزار نوع کالا خریداری می‌کند.

به گزارش نبض صنعت، مهندس ناصر تقی زاده مدیر عامل چادرملو صبح امروز در جلسه کارگروه اقتصادی استان یزد با اشاره به حجم بالای گردش مالی شرکت چادرملو در تامین ملزومات و کالاهای مصرفی در استان یزد اظهار داشت: چادرملو سالانه بالغ بر ۵۰ هزار نوع کالای داخلی خریداری می کند و حدود ۷۰ درصد از موجودی مالی شرکت در بانک‌های استان یزد در گردش است که این اقدامات، موجب رونق قابل توجه استان در فضای کسب و کار شده است.

مدیر عامل چادرملو با اشاره به اینکه چادرملو تنها در سال گذشته حدود ۳ هزار میلیارد تومان مالیات پرداخت کرده است، گفت: در حال حاضر شرکت معدنی و صنعتی چادرملو چند طرح بزرگ صنعتی و معدنی در حال اجرا و آغاز دارد که بی تردید توسعه اقتصادی استان را بدنبال خواهد داشت.

تقی زاده افزود: برای اجرای پروژه های در دست اقدام علاوه بر منابع داخلی شرکت نیازمند ۴۰ هزار میلیارد تومان منابع بانکی هستیم که مقرر شده است از طریق شکل گیری کنسرسیوم بانکی کشور تامین شود.

در این جلسه که به ریاست استاندار یزد و با حضور مدیران بانک‌ها و ۳۵ شرکت معدنی استان برگزار شید، برخی مدیران بانکی از حمایت‌های شرکت چادرملو در انتقال حساب‌های خود به شعب استانی تقدیر کردند.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید