ممنوعیت واردات لوازم خانگی نباید فرصتی برای گرانفروشی شود

0
بازار لوازم خانگی
بازار لوازم خانگی
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: محدودیت در واردات لوزام خانگی نباید به فرصتی برای گرانفروشی تولیدکنندگان تبدیل شود.

به گزارش نبض صنعت، بهزاد رحیمی درباره ضرورت توجه تولیدکنندگان لوازم خانگی به ارتقا کیفیت محصولات تولیدی اظهار داشت: تولیدکنندگان این حوزه نباید به بیراهه رفته و از شرایط کنونی سوءاستفاده کنند بلکه باید از بازاری که به صورت انحصاری در اختیار آن‌ها قرار گرفته به درستی برای ارتقا بهره گیرند.

وی با بیان اینکه محدودیت در واردات لوازم خانگی به معنای چک سفید امضا برای تولیدکنندگان نیست، افزود: همراهی مسئولان با تولیدکنندگان لوازم خانگی مشروط بر رعایت حقوق مصرف‌کنندگان و تولید محصولات باکیفیت و با قیمت مناسب است.

رحیمی اضافه کرد: محدودیت در واردات لوزام خانگی نباید به فرصتی برای سودجویی و گرانفروشی تولیدکنندگان تبدیل شود، در غیر این صورت تکرار سرنوشت صنعت خودرو در این صنعت دور از ذهن نیست.

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اینکه تولیدکنندگان لوازم خانگی باید در سیاست‌های خود تجدیدنظر کنند، تصریح کرد: تولیدکنندگان باید از شرایط مناسب کنونی برای خودکفایی، بهبود کیفیت و کاهش هزینه‌های تولید استفاده کنند، نه اینکه از بازار انحصاری که مصرف کننده حق انتخاب ندارد، سودءاستفاده کرده و قیمت را بدون توجه به بهبود کیفیت افزایش دهند.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید