مجوز عرضه غذای سرد در ماه رمضان صادر شد

0
غذا
رئیس اتاق اصناف تهران با تشریح جزئیات فعالیت صنوف در ماه مبارک رمضان، گفت: اغذیه فروشان مجازند در طول روز صرفا غذای سرد به صورت بیرون عرضه کنند.

به گزارش نبض صنعت، قاسم نوده فراهانی درباره فعالیت صنوف در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، با هماهنگی ستاد مقابله با کرونا، اتحادیه های صنفی، معاونت نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ و دستگاه های ذیربط در مورد فعالیت صنوف در ماه مبارک رمضان همچون سالهای گذشته تصمیماتی اتخاذ شده است که این موارد برای تمامی واحدهای صنفی از روز یک شنبه همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان لازم الاجرا است.

نوده فراهانی افزود: بر این اساس امسال نیز همچون دیگر سالها با هر گونه حرمت شکنی از طریق تظاهر به روزه خواری در واحدهای صنفی برخورد خواهد شد. همچنین اجرای پروتکل های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا را نیز همچنان مورد تاکید است و بر تمامی واحدهای صنفی به شکل مستمر توسط واحدهای بازرسی و نظارت اتاق اصناف تهران و اتحادیه های صنفی تهران نظارت به عمل خواهد آمد.

رئیس اتاق اصناف تهران خاطرنشان کرد: امسال برابر مصوبات ابلاغی فعالیت واحدهای صنفی تهیه، طبخ و توزیع غذا از جمله اغذیه فروشی، رستوران های داخل شهری، چلوکبابی ها، کبابی ها، فست فودی ها، جگرکب ها، آبمیوه و بستنی، قهوه سراها، کافی شاپ ها، قهوه خانه ها ، سفره خانه ها اعم از سنتی و عادی و… از اذان مغرب تا اذان صبح است و اجازه فعالیت و یا عرضه مواد غذایی در واحد صنفی خود را نداشته و صرفا یک ساعت قبل از اذان مغرب می توانند به صورت بیرون بر فعالیت کنند.

نوده فراهانی در عین حال در خصوص فعالیت واحدهای صنفی اغذیه فروش و عرضه کننده غذای سرد گفت: صنوف اغذیه فروشان مجاز هستند در طول روز صرفا غذای سرد به صورت بیرون بر با رعایت کامل شئونات عرضه کنند.

رئیس اتاق اصناف تهران در پایان از واحدهای صنفی شهر تهران درخواست کرد تا درایام ماه مبارک رمضان مانند سالیان گذشته همکاری لازم در اجرای محدودیت های اعلامی را داشته و ضمن رعایت حرمت و احترام این ماه همچنان پروتکل های بهداشتی را مد نظر داشته باشند.

 انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید