کاهش قیمت گوشت قرمز در بازار با ورود گوشت های تنظیم بازاری

0
با ورود گوشت های تنظیم بازاری وارداتی به بازار نرخ گوشت کمی کاهش یافته است و در برخی از فروشگاه ها این محصول با قیمت‌های ۲۳۵ هزار تومان تا ۲۸۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

به گزارش نبض صنعت، قیمت گوشت در روزهای اخیر کمی کاهش یافته است و در صورتی که به بازار مراجعه کنید کم و بیش این موضوع قابل مشاهده است.

در حالی که در ماه‌های قبل هر کیلوگرم گوشت گوسفندی به صورت شقه در کانال ۴۰۰ هزار تومان بود و صحبت‌ها درباره گوشت ۵۰۰ هزار تومانی بود امروز می‌توان هر کیلوگرم گوشت گوسفندی شقه بدون دنبه را نیز با قیمت ۲۳۰ هزار تومان خریداری کرد؛ هرچند هستند فروشگاه‌هایی که این محصول را با عنوان گوشت درجه یک با قیمت‌های متفاوتی و حتی با دو برابر قیمت به فروش می‌رسانند.

بر اساس مشاهدات میدانی در فروشگاه زنجیره ای قیمت گوشت بره گوسفندی گرم بدون دنبه، در بسته بندی ۲ کیلوگرمی به صورت مخلوط ۲۴۷ هزار تومان به فروش می‌رسد.

سامانه اینترنتی قیمت گوشت گوسفندی به صورت شقه‌ای و بدون دنبه با وزن در حدود ۱۲ کیلوگرم که به عنوان تنظیم بازاری را ۲۳۵ هزار تومان به فروش می رساند البته بعد از مدت کوتاهی موجودی این سایت به انتهای می‌رسد.

فروشگاهی در محدوده خیابان امام خمینی قیمت هرکیلوگرم شقه گوشت گوسفندی بدون دنبه را ۲۸۰ هزار تومان قیمت گذاری کرده است.

فروشگاه دیگری نیز قیمت گوشت گوسفندی بدون دنبه بره شقه با وزن حداکثر ۸ کیلوگرم را ۳۳۰ هزار تومان قیمت گذاری کرده است، البته فروشگاه دیگر نیز گوشت گوسفندی با این شرایط را ۴۴۰ هزار تومان و فروشگاه دیگری ۳۸۰ هزار تومان قیمت گذاری کرده است.

بر اساس آخرین نرخنامه این سازمان، نیم‌شقه سردست گوشت گرم گوسفندی تنظیم بازار با قیمت ۲۷۸ هزار تومان در میدان و بازار میوه و تره‌بار عرضه می‌شود.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید