تجمع مالباختگان شرکت ریگان خودرو

0

پیش خرید کنندگان خودرو از شرکت شهرخودرو (به نمایندگی از ریگان خودرو) به علت تاخیر در دریافت خودرو‌های خریداری شده در مقابل وزارت صنعت، معدن و تجارت تجمع کردند.

به گزارش نبض صنعت، حدود ۵۰ نفر از پیش خریدکنندگان خودرو از شرکت شهرخودرو به نمایندگی از شرکت ریگان خودرو که ۳ سال است بخشی از مبلغ خودرو را واریز کرده اند، اما هنوز نتوانسته اند خودروی خود را دریافت کنند امروز در مقابل وزارت صمت تجمع کردند و رسیدگی به مشکل خود را از این وزارتخانه خواستار شدند.

پیش خرید کنندگان خودرو از این شرکت بیش از ۲ هزار نفر هستند که هر کدام حدود ۱۷۵ میلیون تومان و برخی بیشتر، بابت خرید خودروی کوپا پرداخت کرده اند، اما تا امروز خودرو دریافت نکرده اند.

در این بین شرکت به برخی از پیش خریدکنندگان، وعده تحویل کوتاه مدت خودرو را داد و از این طریق حدود ۴۰۰ میلیون تومان از مشتریان اخذ کرد، اما همچنان خودرو به متقاضیان تحویل نشده است.

برخی تجمع کنندگان ادعا کردند که روز گذشته حدود ۴ نفر از نمایندگان مال باخته‌ها برای پیگیری به دفتر شرکت مراجعه کردند که با برخورد فیزیکی مواجه شدند و یکی از آنها از ناحیه صورت و بینی دچار مصدومیت شد.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید