قیمت مواد شوینده تا پایان سال افزایش نمی یابد

0
قیمت محصولات شوینده
رئیس انجمن صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی با بیان اینکه تولید به اندازه کافی است و مردم نباید در خرید محصولات مورد نیاز خود نگران باشند، گفت: هیچ گونه افزایش قیمتی در محصولات شوینده تا پایان سال اعمال نخواهد شد.

به گزارش نبض صنعت، بختیار علم بیگی با اشاره به اینکه براساس توافقات انجام شده قیمت درب کارخانه بر روی تعدای از محصولات شوینده اجرایی می شود، گفت: در اکثر واحدهای تولیدی هنوز محصولات چند ماه گذشته با برچسب قیمت مصرف کننده وجود دارد که با اتمام عرضه آنها به بازار، در محصولات تولید جدید برچسب درب کارخانه اجرایی می شود.

وی با بیان اینکه تولید به اندازه کافی است و مردم نباید در خرید محصولات مورد نیاز خود نگران باشند، به تسنیم گفت: هیچ گونه افزایش قیمتی در محصولات شوینده تا پایان سال اعمال نخواهد شد.

رئیس انجمن صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی تصریح کرد: با نصب قیمت های درب کارخانه، مواد شوینده گران تر نمی شود و قیمت ها همان قیمت های چند ماه گذشته است.

وی با اعلام اینکه در سال آینده شاید مطابق با تغییرات قیمت مواد ا‌ولیه تغییراتی در محصولات اعمال شود، گفت: البته با مثبت شدن روند مذاکرات به نظر می رسد ما شاهد ثبات قیمت ارز و عدم افزایش قیمت مواد اولیه باشیم.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید