خودروهای دپویی در پارکینگ شخصی متعلق به سایپا است

0
فروش محصولات سایپا
طبق اعلام سایپا، برای نگهداری خودروهای ناقص این خودروسازی، پارکینگ‌هایی به‌ صورت توافقی با مالکان شخصی آنها مورد استفاده قرار می گیرد.

به گزارش نبض صنعت، شرکت سایپا در مورد دپوی محصولات بدون پلاکش در پارکینگی در غرب تهران اعلام کرد:  بخشی از محصولات تولیدی گروه خودروسازی سایپا که به‌ دلیل کمبود تعدادی از قطعات دارای فناوری‌های پیشرفته به‌صورت ناقص تولید می‌شود، به پارکینگ‌هایی منتقل می‌شود که در اطراف شرکت سایپا قرار دارند.

این پارکینگ‌ها به‌صورت توافقی با مالکان شخصی و بر اساس پرداخت اجاره‌بها توسط سایپا، در اختیار این مجموعه قرار گرفته‌ است و نگهداری خودرو‌های ناقص بیانگر مالکیت صاحبان زمین پارکینگ‌ها بر این خودرو‌ها نیست.

این محصولات پس از تکمیل و رفع نقص، جهت تحویل نهایی به مالکان، با کامیون‌های حمل خودرو به نمایندگی‌ها و مراکز فروش مجاز محصولات در سراسر کشور حمل می‌شوند.

تمامی خودرو‌های متوقف شده در پارکینگ مدنظر، فاقد پلاک بوده و منتظر رفع نقص و تحویل به مشتریان هستند. گروه خودروسازی سایپا پیشتر نیز در خصوص کمبود برخی قطعات دارای فناوری‌های پیشرفته به‌ویژه قطعه ACU به‌عنوان علت اصلی تولید خودرو به‌صورت ناقص، اطلاع‌رسانی لازم را انجام داده است.

عصر امروز خبری منتشر شده بود که در آن تصاویری از یک پارکینگ خصوصی توسط یکی از شهروندان ارسال شده و مدعی شده طی سه روز، حدود هزار دستگاه خودرو مربوط به شرکت خودروسازی سایپا در غرب تهران دپو شده است.

پیشتر سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرده بود، نگهداری خودروهای صفر کیلومتر در پارکینگ، حکم احتکار را دارد و شهروندان می‌توانند موارد مشکوک را گزارش کنند.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید