جزئیات قیمت و شرایط فروش خودرو در سامانه یکپارچه از فردا

0
سامانه یکپارچه فروش خودرو
با راه اندازی سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، خودروسازان از فردا محصولات خود را در این سامانه عرضه خواهند کرد.

به گزارش نبض صنعت، همزمان با راه اندازی سامانه یکپارچه تخصیص خودرو شرکتهای خودروساز جزئیات طرح جدید فروش فوق العاده و پیش فروش تعدادی از محصولات خود را اعلام کردند.

بر اساس اعلام شرکت سایپا متقاضیان می‌توانند از ساعت 9 صبح روز سه شنبه مورخ 1401/02/27 به مدت یک هفته، با ورود به سایت سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به آدرس https://sale.iranecar.com پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که شرکت در این طرح صرفا از طریق آدرس فوق امکان پذیر بوده و در صورت استفاده متقاضی از سایر آدرس‌ها، عواقب آن برعهده وی خواهد بود.

جدول 1:

خودرو ,

جدول 2 :

خودرو ,

جدول 3 :

خودرو ,

*همچنین طرح پیش فروش عادی با قیمت غیر قطعی و فروش قطعی 2 محصول شرکت بهمن موتور نیز به صورت آنلاین از روز سه شنبه مورخ 1401/02/27 ساعت 10 صبح به مدت یک هفته انجام خواهد شد.

قواعد و ضوابط بخشنامه :

1. امکان ثبت نام، صرفاً برای افراد بالای 18 سال و دارای گواهینامه معتبر، مجاز است.
2. هر کدملی/ شناسه ملی مجاز به ثبت نام یکدستگاه از این بخشنامه به شرط عدم خرید خودرو در طرح های فروش قبلی شرکت بهمن موتور و سایر شرایط اعلام شده از سوی وزارت صمت می باشد.

پیش فروش با قیمت غیرقطعی:

خودرو ,

فروش با قیمت قطعی:

  خودرو ,

*علاوه بر این فروش لاماری با قیمت قطعی ویژه اردیبهشت ماه 1401 نیز به صورت قرعه کشی از فردا 27 اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.

شرایط پیش فروش عادی (قیمت غیرقطعی):

 خودرو ,

شرایط فروش با قیمت قطعی :

خودرو ,

*شرکت مدیران خودرو نیز در جدیدترین طرح فروش اقساطی محصولات خود ویژه اردیبهشت ماه 1401 خودروها را با موعد تحویل 45 روزه و اقساط 60 ماهه با پیش پرداخت حداقل 50 درصد قیمت خودرو به مشتریان عرضه خواهد کرد.

خودرو ,

ایران نیز شرایط فروش فوق العاده برخی از محصولات خود را با موعد تحویل 3 ماهه و از طریق قرعه کشی اعلام کرد. این طرح از روز سه شنبه موره 1401/02/27 شروع و تا پایان روز سه شنبه مورخ 1401/03/03 به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. البته متقاضیانی که در قرعه کشی‌های قبلی خودروسازان، انتخاب نشده‌اند نیز می‌توانند در این طرح با شرایط ذیل ثبت نام نمایند. در این طرح قیمت قطعی بوده و موعد تحویل خودروها 3 ماهه خواهد بود.

نکته 1: برندگان و منتخبین طرح های قبلی که موفق به واریز وجه نشده‌اند نیز می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی sale.iranecar.com نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

نکته 2: قبل از قرعه کشی، متقاضی هیچگونه وجهی واریز نخواهد نمود.

نکته 3: به اطلاع می‌رساند ثبت نام این بخشنامه همزمان با بخشنامه‌های پیش فروش و مشارکت در تولید انجام می‌شود و متقاضیان فقط می‌توانند در یک بخشنامه و فقط در یک خودروساز ثبت نام نمایند.

علاوه بر این در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ 1400/08/24 از سوی مجلس برای مادرانی که فرزند دوم و مابعد آن‌ها پس از تاریخ قانون مذکور متولد شده‌اند، امکان ثبت نام یک دستگاه از محصولات ایران خودرو را به قیمت مصوب فراهم شده است.

  خودرو ,

*طرح پیش فروش عادی ایران خودرو با موعد تحویل حداکثر 12 ماهه

طرح پیش فروش عادی با موعد تحویل حداکثر 12 ماهه برخی محصولات شرکت ایران خودرو نیز (با روش قرعه کشی) و مطابق جدول ذیل از روز سه شنبه مورخ 1401/02/27 شروع و تا پایان روز سه شنبه مورخ 1401/03/03 ادامه خواهد داشت.

“مراحل ثبت نام تا واریز وجه”

مرحله اول: متقاضی با مراجعه به سایت sale.iranecar.com نسبت به انتخاب محصول مورد نظر خود اقدام می کند.

مرحله دوم: پس از انتخاب نوع ثبت نام توسط متقاضی (فروش فوق العاده، پیش فروش عادی، مشارکت در تولید) به مرحله ثبت اطلاعات هویتی هدایت شده و نسبت به ایجاد/ ویرایش پروفایل اقدام می کند.

نکته: متقاضیان می توانند قبل از انتخاب خودرو و روش فروش نیز نسبت به ایجاد پروفایل در سایت مذکور اقدام نمایند.

مرحله سوم: در پایان فرآیند ثبت نام به فرد متقاضی کد پیگیری اختصاص داده می شود.

مرحله چهارم: مراسم قرعه کشی پس از پایان مهلت ثبت نام و با حضور مراجع نظارتی برگزار می گردد.

مرحله پنجم: فهرست منتخبین قرعه کشی پس از پایان ثبت نام از طریق سایت فروش اینترنتی sale.iranecar.com و ارسال پیامک اعلام می گردد و متقاضی می بایست با مراجعه به سایت از وضعیت ثبت نام خود (انتخاب یا عدم انتخاب در قرعه کشی) مطلع گردد.

مرحله ششم: فرد انتخاب شده ظرف مهلت 3 روز مبلغ یپش پرداخت علی الحساب خودرو را از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir واریز می نماید. لازم به ذکر است که در صورت عدم واریز کامل پیش پرداخت علی الحساب خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می شود.

خودرو ,

* کرمان موتور نیز نخستین مرحله فروش فوق العاده خود را در سامانه یکپارچه فروش خودرو از فردا سه شنبه 27 اردیبهشت ماه 1401 تا 3 خرداد ماه برگزار می کند.

  فروش خودروی جک S5 1500 AT

خودرو ,

جدول فروش خودرو جک J5 1500 AT

        خودرو ,

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید