مجری تدوین نقشه راهبردی صنعت تعیین شد

0
عادل آذر
عادل آذر
مجری تدوین نقشه راهبردی صنعت و ارتقا تولید داخل با حکم معاون اول رئیس جمهور منصوب شد.

به گزاش نبض صنعت، در دیدار مهمی که اواسط بهمن ماه فعالان اقتصادی، تولیدکنندگان، و مدیران عالی رتبه حوزه اقتصاد و صنعت با رهبر انقلاب داشتند بیانات مهمی مطرح د و یکی از نتایج این جلسه ماموریتی بود که  آیت الله رئیسی به معاون اول رئیس جمهور درخصوص تشکیل کارگروه و استفاده از نظر صاحب نظران و متخصصان برای تدوین نقشه راهبردی حوزه صنعت داد.

در همین راستا اخیرا عادل آذر رئیس موسسه آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی با حکم معاون اول رئیس جمهور به مجری تدوین نقشه راهبردی صنعت و ارتقا تولید داخل منصوب شد. همچنین موسسه عالی اموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی، به عنوان مرکزیت این مطالعات و تدوین برنامه مذکور تعیین شد.

به نوشته تسنیم، در حکم معاون اول رئیس جمهور تاکید شده است: همه دستگاههای اجرایی، شرکتهای دولتی، نهادها و موسسات آموزش عالی و دانشگاهها نهایت همکاری را با موسسه به عمل اورند تا منویات رهبر انقلاب و دستور رئیس جمهور در کوتاه ترین زمان محقق شود.

چندی قبل معاون پارلمانی رییس جمهور با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در جمع صنعتگران گفت: بلافاصله بعد از بیانات مقام معظم رهبری، در جلسه دولت درباره بیانات معظم له بحث و مقرر شد نقشه راهبردی صنعتی و ارتقا تولید داخل با تعیین زمان بندی تدوین شود و وظایف دستگاهها به تفکیک معلوم شود.

انتهای پیام

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید